*Goti* Odos Dizaino Studija

Studijos *Goti* specializacija – aukštos kokybės, rankų darbo odos gaminiai: rankinės, delninukės, piniginės, medžioklės amunicija, raktinės, dėklai rašikliams, peiliams, akiniams ir kt.

Kiekvienas kūrinys yra unikalus ir vienetinis.

Gamybai naudojama natūrali, stora, augaliniu būdu rauginta oda.

Kad daiktai būtų patvarūs ir sunkiai kopijuojami, jų krašteliai dekoruojami įvairių tipų apipynimais (vengiama siūlių) – taip sukuriamas autentiškas, vintažinis stilius.

Oda dažoma rankiniu būdu – su aerografu. Tai padeda išgauti subtilius, nešabloniškus spalvų perėjimus ir derinius.

Jei ieškote išskirtinio kūrinio, labai savito savo dizainu, stiliumi bei dekoro elementais, studija *Goti* turėtų būti pirmoji jūsų pasirinkimų sąraše.

*Odos juvelyras* Edvardas Goti

Odos dizaineris ir *Goti* studijos įkūrėjas Edvardas Goti yra kilęs iš šiaurės rytų Europos – mažo, vaizdingo Kauno miesto, įsikūrusio dviejų upių santakoje.

Odos gamybos amatą Edvardas atrado dar 2000 m., studijuodamas menus kolegijoje.

Pabrėždama išskirtinai kruopštų E. Goti kūrinių stilių, jo dėstytoja L. T. Grabauskienė savo mokinio darbus dažnai įvardindavo kaip *odos juvelyriką*.

Šis palyginimas tobulai apibūdina menininko kūrybą ir šiandien.

Baigęs kolegiją 2004 m., Edvardas gilesnių odos gamybos žinių sėmėsi Vokietijoje – iš žinomo meistro, tarptautinės odos amatų gildijos įkūrėjo Renė Berends.

Vėliau, 2007 m., baigęs bakalauro studijas universitete, E. Goti tapo *Dailės pedagogu*, o 2018 m. įgijo *Odos dizainerio* magistro laipsnį.

Laikui bėgant, jo kūrybos laukas išsiplėtė ir šiuo metu apima įvairią meninę veiklą: nuo teatro dekoracijų konstravimo, meno edukacijų vaikams bei paskaitų studentams vedimo, iki pramoninio dizaino.

Tačiau odos dizainas iki šiol išlieka didžiąja menininko aistra bei pagrindine kūrybinio gyvenimo ašimi.

Follow us