Jei radote patinkančią *Goti* rankinę, tačiau ji jau yra parduota arba jos spalva neatitinka Jūsų poreikių, galite kreiptis dėl panašaus kitos spalvos kūrinio pagaminimo pagal Jūsų individualų užsakymą!

Taip pat galime pagaminti prie Jūsų rankinės derančius smulkesnius odinius aksesuarus: piniginę, kosmetinę, raktinę, dėkliuką rašikliui ar lūpų blizgiui, raktų pakabuką, dėkliuką akiniams.  

Pasirinktą odos gaminį galime dekoruoti Jūsų ar žmogaus, kuriam planuojate kūrinį dovanoti, inicialais, logotipu bei kitu pageidaujamu simboliu.

Dėl tokių personalizuotų užsakymų susisiekite su mumis – mielai padėsime įkūnyti Jūsų asmenines žinutes.

*Modernus totemas* – rankinės pavidalu

Siekdami savo tikslų, norėdami jaustis patogiai ir saugiai gyvenime, aplink save susikuriame tris *palaikymo ratus*.

Mūsų pirmąjį ratą sudaro artimiausi žmonės. Tai – mūsų giminaičiai, su kuriais esame siejami kraujo ryšio bei šeimos istorijos. Taip pat – mūsų mylimieji, draugai ir bendražygiai, su kuriais dalinamės stipriais abipusiais jausmais, panašiais tikslais, bendromis patirtimis bei neišvengiamais įsipareigojimais.

Yra ir tokių žmonių, kurie tiesiogiai nedalyvauja mūsų gyvenime, tačiau mums reiškia labai daug. Tai – mūsų asmeniniai herojai, motyvatoriai, įkvėpėjai bei mokytojai, kurie žavi savo pasiekimais, kūryba, darbais, idėjomis ar vizijomis. Mes galime jų asmeniškai nepažinoti ir netgi negyventi tame pačiame laikmetyje – būti atskirti šimtmečiais bei epochomis. Tačiau jaučiame stiprų ryšį su šiomis asmenybėmis ar jų darbais ir atsakome į jų saviraišką savais būdais – per savo pačių kūrybą, gyvenimo pasirinkimus, kasdieninius veiksmus, sau keliamus tikslus, pasišventimą išsaugoti ir perduoti jų palikimą ateinančioms kartoms. Tai – mūsų antrasis ratas.

Bet yra dar ir trečiasis – tylusis  ratas. Tai – ratas ypatingų daiktų, kuriais save apsupame. Tokių, kurie mums turi didelę asmeninę vertę, prasmę bei reikšmę.

Vieni mena mums svarbius žmones arba sužadina brangius prisiminimus, sušildančius širdį. Kiti simbolizuoja tai, kuo didžiuojamės, ir tampa mūsų pergalių trofėjais. Treti atspindi mūsų vidinį pasaulį ir atskleidžia aplinkiniams, kas mes iš tikrųjų esame. Ketvirti *pasakoja* jaudinančią istoriją ar paslaptingą praeities legendą, kuri padeda mums nusibrėžti savo pačių gyvenimo kelionės žemėlapį. Arba... Jie tiesiog džiugina akį savo grožiu bei meistrišku pagaminimu, įkvepia ir pakylėja sielą.

Senovėje mūsų protėviai mėgdavo pasigaminti sau tokių ypatingų daiktų ir vadindavo juos totemais.

Todėl *Goti* siūlo unikalią galimybę susikurti savo asmeninį modernų totemą rankinės ar kito odinio aksesuaro pavidalu!

Follow us